MgA. Iveta Krulová – Bystřická letní flétna

Elektronická
přihláška

MgA. Iveta Krulová

Lektoři

MgA. Iveta Krulová

příčná flétna

Iveta Krulová začala studovat hru na příčnou flétnu na ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem u Mgr. Jarmily Schuskové. V letech 1999 – 2005 vystudovala Konzervatoř Brno ve třídě Mgr. Boženy Růžičkové a následně v letech 2005 – 2010 bakalářské i magisterské studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně pod vedením Prof. Václava Kunta.

Za studií i po nich se zúčastnila spousty národních i mezinárodních soutěží (Soutěže ZUŠ, Prague Junior Note, Concertino Praga, Soutěže konzervatoří Teplice a Ostrava, In Bona Fidae Hlučín, Pražské jaro, mezinárodní soutěže v Soluni, Krakově, Bukurešti a Miláně). Dále byla v letech 2002 – 2003 stipendistkou Českého hudebního fondu a také nahrávala pro Český rozhlas.

Absolvovala několik kurzů pod vedením mezinárodně uznávaných flétnistů a pedagogů (Catrin Cantin, Robert Winn, Peter Verhoyen, Clara Nováková, Helena Neumann, Philippe Bernold). Od roku 2006 je flétnistkou orchestru Janáčkovy opery Národního divadla v Brně a od 2010 vyučuje hru na flétnu na Konzervatoři Brno.

Je členkou souboru Ensemble Opera Diversa a příležitostně i Brno Contemporary Orchestra. Zabývá se sólovou i komorní činností.

 

Kontakty

MgA. Pavla Caletková

Mobil:603 783 185
Tel.: 573 380 303

bystrickafletna@seznam.cz

vhgff

Mapa

Napište nám

Přejít nahoru